Урядова програма «єРобота»: Долинська громада очолила рейтинг з отриманих грантів

Долинська громада у 2023 році очолила рейтинг з отриманих грантів урядової програми «єРобота». Про це повідомляє Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області.

Фахівчині РФПП склали за підсумками 2023 року своєрідний рейтинг активності підприємництва в громадах у співвідношенні кількості переможців мікрогрантів «єРобота» до кількості населення в ОТГ. У ньому лідирує Долинська громада (в середньому на кожні 2,2 тисячі населення – 1 переможець).

Друге місце обійняла Первозванівська ОТГ (в середньому на кожні 2,9 тис. населення – 1 переможець); третє – місто Кропивницький (в середньому на кожні 3,0 тис. населення – 1 переможець).

Урядовий проєкт «єРобота», започаткований 1 липня 2022 року, передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Він спрямований на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення нових робочих місць. Проєкт включає п’ять грантових програм. Зокрема, українці зможуть отримати гранти:

  • на власну справу;
  • для ветеранів та членів їх сімей;
  • на переробне підприємство;
  • на сад;
  • на теплицю.

Отримати гранти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі. Подача заявки на грант здійснюється через Портал Дія.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr