У Кропивницькому нагородили переможців ІV етапу проєкту «Пліч-о-пліч»

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та начальник ОВА Андрій Райкович нагородили переможців ІV (обласного) етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Посадовці вручили юним спортсменам подяки та подарунки.

У такому виді спорту, як баскетбол (юнаки), перемогли учні комунального закладу «Ліцей «Перспектива» Світловодської міської ради та дівчата з ліцею №3 «Гармонія» Помічнянської міської ради.

Найкращими волейболістками визнали учениць комунального закладу «Ліцей сучасної освіти «Інтелект» Світловодської міської ради та юнаків мультипрофільного ліцею Олександрійської міської ради.

У черліденгу найкращими стали учениці опорного закладу Ліцей №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради.

Переможцями з футзалу визнали учнів Бобринецького ліцею №1 Бобринецької міської ради.

Кращими в спортивному орієнтуванні стали учні комунального закладу «Преображенська гімназія» Кропивницької міської ради.

«Відомо, що у спорті, як і в житті, завжди виграють ті, хто наполегливо, добросовісно і вперто долає перешкоди. Лише завдяки працьовитості, завзятості, спритності та маючи жагу до досягнення мети спортсмени завойовують свої перемоги! – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд. – Ви – школярі. Але, водночас, і спортсмени, тому, як ніхто, інший знаєте, що шлях до перемоги лежить через подолання перешкод і труднощів! Бажаю, щоб у вашому житті було якомога менше перешкод. Маємо бути вдячні захисникам і захисницям України, завдяки яким ви маємо можливість тут, на Кіровоградщині, жити, навчатися, бути учасниками загальнонаціональних проєктів. Пишаємося вами та бажаємо успіхів в наступних змаганнях. Ми все зможемо, бо стоїмо пліч-о-пліч!»

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr