Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики

Засідання постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики відбулось сьогодні, 9 травня. Члени постійної комісії розглянули в режимі відеоконференції дев’ять питань порядку денного, сім з яких стосувались проєктів рішень, що виноситимуться на наступну сесію обласної ради. 

Зокрема, постійна комісія охорони здоров’я та соціальної політики розглянула інформацію заступника директорки департаменту економічного розвитку та торгівлі Кіровоградської обласної військової адміністрації Світлани Соломахи  щодо виконання плану заходів із реалізації «Стратегії розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки». 

Директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОВА Олег Рибальченко проінформував постійну комісію про реорганізацію деяких закладів охорони здоров’я. 

Також члени постійної комісії погодили проєкт рішення обласної ради про повернення орендованого цілісного майнового комплексу КОКП «Ліки Кіровоградщини» та рекомендували депутатам обласної ради затвердити відповідне рішення. 

Крім цього, на засіданні постійної комісії було погоджено внесення змін та доповнень до статуту КНП «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради» з метою приведення статуту підприємства до фактичної діяльності закладу відповідно до діючої нормативної бази.