Протягом січня на Кіровоградщині легалізували 190 неофіційно оформлених працівників

Протягом січня легалізовано 190 працівників, які не були офіційно оформлені на підприємствах. Про це під час апаратної наради в обласній військовій адміністрації повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Юлія Мороз сьогодні, 12 лютого. 

Так, під час перевірок були встановлені порушення законодавства щодо оформлення трудових відносин з працівниками. У результаті належного оформлення працівників до бюджету додатково надійшло податку на доходи фізичних осіб та військового збору в сумі 263 тисячі гривень, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі 296,8 тисяч гривень. 

Крім цього, управління проводить роботу у громадах щодо збільшення надходжень по ПДФО. Мова йде про роботу щодо погашення заборгованості з заробітної плати. 

Юлія Мороз також зазначила, що середня зарплата в області становить 12 600 гривень. В  Україні середня заробітна плата складає майже 19 тисяч гривень. Найвищий рівень на Кіровоградщині – в Новоукраїнському районі – 12 900 грн. В Кропивницькому – 12 473 грн, в Голованівському – 11 341, в Олександрійському – 11 048 грн.