Обласна спортшкола олімпійського резерву підготувала нових майстрів спорту

Шестеро вихованців комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2» отримали посвідчення та значки майстрів спорту України під час церемонії відкриття у Кропивницькому бейсбольного турніру «Зимові канікули» – 2024.

Майстрами спорту України стали вихованці відділення бейсболу ОСДЮСШОР-2 Микита Лябах і Олександр Галушка та вихованки відділення софтболу ОСДЮСШОР-2 Ірина Кваша, Аліна Константинова, Римма Бойко і Світлана Стародуб.

Протягом минулого сезону Микита Лябах і Олександр Галушка в складі команди «ЦНТУ-ОСДЮСШОР-Горн» виграли золоті медалі чемпіонату України з бейсболу та вибороли Кубок України з бейсболу. Ірина Кваша, Аліна Константинова, Римма Бойко і Світлана Стародуб разом з одноклубницями команди «ОСДЮСШОР-ОШВСМ» виграли Кубок України з софтболу та посіли ІІ місце чемпіонату України з софтболу. Крім цього, зазначені спортсмени представляли Кіровоградщину в складах збірних України різних вікових категорій на чемпіонатах Європи 2023 року.

Довідково. Відділення бейсболу та софтболу – одні з найбільш успішних в КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2». Там займається 186 спортсменів та 33 спортсменки, 58 із них входять до складів збірних України з бейсболу та софтболу, відповідно. Працюють із бейсболістами та софтболістами 10 тренерів-викладачів, четверо з яких мають звання заслуженого тренера України.

У 2023 році вихованці відділення бейсболу ОСДЮСШОР-2 в складі збірних Кіровоградської області виборювали золоті медалі на чемпіонатах України серед юнаків, кадетів, юніорів та серед молоді. Вихованки відділення софтболу ОСДЮСШОР-2 ставали срібними призерками чемпіонатів України серед кадеток, юніорок та серед молоді.