Верховний Суд ухвалив повернути Вячеславу Вандрашеку його касаційну скаргу

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив касаційну скаргу Вандрашека Вячеслава Павловича на постанову Третього апеляційного адміністративного суду від 22 лютого про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Кіровоградської обласної ради №182-гр від 3 серпня 2023 року «Про оголошення конкурсу на посаду директора-художнього керівника КЗ «Кіровоградський академічний обласний український драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького» повернути скаржнику. 

Як зазначено в ухвалі, перевіряючи доводи, наведені заявником у касаційній скарзі, Суд прийшов до висновку про відсутність підстав для відкриття касаційного провадження за пунктом 1 частини четвертої статті 328 КАС України, оскільки позивачем у касаційній скарзі не зазначено жодної постанови Верховного Суду, яку, на його думку, не враховано судами попередніх інстанцій, та, відповідно, інших умов. 

Нагадаємо, 16 жовтня 2023 року рішенням Кіровоградський окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов Вандрашека В.П. до Кіровоградської обласної ради про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Кіровоградської обласної ради №182-гр від 3 серпня 2023 року «Про оголошення конкурсу на посаду директора-художнього керівника КЗ «Кіровоградський академічний обласний український драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького». 

Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 22 лютого 2024 року рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 16 жовтня 2023 року скасовано та прийнято нову постанову. В задоволенні позовних вимог Вандрашека Вячеслава Павловича до Кіровоградської обласної ради про визнання протиправним та скасування відповідного розпорядження відмовлено.