Вихованці обласної спортшколи олімпійського резерву виграли чемпіонат України серед молоді

На базі комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2» з 16 по 19 травня тривала фінальна частина чемпіонату України з бейсболу серед молоді. Ці змагання стали одним із етапів підготовки збірної України U23 до кваліфікації чемпіонату Європи.

У чемпіонаті, який відбувся на майданчику бейсбольного комплексу комунального закладу ОСДЮШОР - 2, взяли участь чотири команди: збірна Рівненської області, збірна Києва, а також дві збірні Кіровоградської області. Обидві кіровоградські команди було укомплектовано вихованцями обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву - 2.

Збірна Кіровоградської області - І (тренери Юрій Бойко і Олег Бойко) виграла всі три матчі групового раунду змагань, з першого місця групи вийшла до фіналу, де здолала збірну Рівненської області з рахунком 8:0.

Третє місце посіла збірна Києва, четверте – команда Кіровоградської області - ІІ (тренери Сергій Лімаренко і Руслан Дейкун).

Три з чотирьох індивідуальних нагород також здобули гравці збірної Кіровоградської області - І – вихованці КЗ ОСДЮШОР-2: В’ячеслав Бабій (кращій відбиваючий), Андрій Бойко (кращий пітчер), Богдан Колєсніков (MVP турніру).

Як повідомив старший тренер відділення бейсболу комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву - 2» Сергій Лімаренко, фінальній частині чемпіонату України з бейсболу серед молоді передували тренувально-підготовчі збори кандидатів до збірної України U23. Ці заходи проходять в межах підготовки українських бейсболістів до кваліфікації чемпіонату Європи, який матиме місце в Будапешті (Угорщина) 6-11 серпня. На цих змаганнях суперниками збірної України U23 стануть однолітки з Австрії, Хорватії, Угорщини, Словаччини.