Створюй, виробляй – грантова програма допоможе

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області інформує про початок роботи в Україні грантової програми для підтримки жінок-підприємниць у сфері виробництва та переробки «Створюй!». 

Розмір гранту на розвиток та масштабування малого і середнього бізнесу становитиме до 15000 доларів США, які можуть бути витрачені на придбання, доставку та монтаж обладнання чи техніки; закупівлю програмного забезпечення, необхідного для бізнесу; навчання та професійні курси. 

Взяти участь в програмі можуть жінки-підприємниці, які зареєстровані як ФОП, або є співвласницями ТОВ із часткою участі понад 50%, і які мають діючий бізнес не менше одного року.

 

Заявки приймаються до 31 липня 2024 включно за посиланням https://vlasnaspravagrant.com.ua/create/application/ 

Програма «Створюй!» започаткована Міністерством економіки України за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation. Впроваджується у партнерстві з AT «Ощадбанк». 

«Створюй!» є важливим елементом урядової політики «Зроблено в Україні», а також державної стратегії з забезпечення гендерної рівності. Ініціатива спрямована на розвиток і масштабування національного виробництва та підвищення бізнесової активності українок.