Відбувся ІІ етап Кубку Кіровоградської області зі спортивного орієнтування

ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування відбувся на території Новгородківської територіальної громади. Традиційно, одним із організаторів змагань виступ комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». 

До участі в другому етапі змагань долучились спортсмени з Дмитрівської, Ганівської, Катеринівської, Мар’янівської, Новгородківської, Онуфріївської, Піщанобрідської, Соколівської, Суботцівської та Устинівської територіальних громад, а також зі Знам’янки, Кропивницького, Олександрії та Світловодська. Крім цього, участь в змаганнях взяли спортсмени тимчасово окупованих територій України (що проживають на території Кіровоградської області як внутрішньо переміщені особи) та гості з миколаївського туристичного клубу «Саліта». Вкотре побито рекорд за кількістю учасників змагань – 415 зареєстрованих спортсменів.

 

Змагання проходили у вісьмох вікових групах від 10 до 55 років в окремому заліку серед хлопців/чоловіків та дівчат/жінок. В залежності від віку учасники мали подолати дистанцію від 1-1,5 кілометрів (для наймолодших спортсменів) до 5 кілометрів. 

Загалом, змагання Кубку Кіровоградської області зі спортивного орієнтування складаються з шести етапів. Три з них відбуваються протягом квітня-травня, три – у вересні-листопаді. 

Як повідомлялось раніше на сайті обласної ради, І етап Кубку 2024 року пройшов на території Приютівської громади Олександрійського району. https://oblrada.kr.ua/event/080420241341