Депутати облради погодили проведення ремонту покрівлі у приміщенні «екстренки»

Депутати Кіровоградської обласної ради погодили проведення капітального ремонту покрівлі адмінбудівлі та ремонту приміщень Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Відповідний висновок постійної комісії з питань власності прийняли вчора, 24 травня.

«На засіданні ми підтримали необхідність ремонту покрівлі та окремих приміщень обласної «екстренки». Також на комісії депутати погодили проєкт рішення щодо змін до фінансового плану центру, щоб у подальшому була можливість залучити кошти на початок робіт», - розповів голова постійної комісії з питань власності Михайло Литвиненко.

Попередньо вартість ремонту становить 2,5 мільйони гривень.

«Наразі у нас готова проєктно-кошторисна документація для капітального ремонту покрівлі та ремонту приміщень. Попередньо, вартість – 2,5 мільйони гривень. Наш центр уже тривалий час розміщується у пристосованій будівлі, тому ми працюємо над забезпеченням гідних умов для роботи. Це питання опрацьовуємо спільно з обласною радою та обласною військовою адміністрацією», - зазначив гендиректор центру Олександр Ярошенко.

Як уже повідомлялось, на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій погодили пропозицію скерувати 7,4 мільйони гривень з обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України.