Голова Кіровоградської облради Юрій Дрозд відвідав обласний онкологічний центр

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд та начальник ОВА Андрій Райкович відвідали КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» сьогодні, 17 листопада.

Під час візиту посадовці обговорили з директором медзакладу Костянтином Яринічем, яка допомога зі сторони обласної влади може зробити лікування жителів Кіровоградщини більш результативним.

«На жаль, наша область є одним із лідерів по онкологічних захворюваннях, тому роботи у вас більш ніж багато. Але головне завдання для кожного з нас – поставити на ноги кожного пацієнта, яким би важким перебіг цієї страшної хвороби не був. Депутатський корпус Кіровоградської обласної ради добре знайомий з вашими потребами. Знаю, що вам вкрай необхідне джерело іонізуючого випромінювання. На жаль, кошти – найбільша проблема сьогодення і їх катастрофічно не вистачає. Ми з депутатами шукаємо шляхи, щоб якнайшвидше вирішити це питання», – наголосив голова облради Юрій Дрозд.

Посадовці оглянули приміщення онкоцентру, в яких нині роблять ремонт. Після завершення робіт тут буде змонтовано сучасне медичне обладнання, яке допоможе в лікуванні найскладніших випадків.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr