Голова обласної ради Юрій Дрозд передав громаді Гайворона сучасний реанімобіль найвищої категорії

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд передав сучасний реанімобіль найвищої категорії – класу «С» – громаді Гайворона сьогодні, 14 вересня. Його придбали за спеціальною програмою Міністерства охорони здоров’я України.

Автомобіль екстреної медичної допомоги класу «С» обладнаний електрокардіографом, дефібрилятором, пульсоксиметром, пневматичними шинами, кисневим концентратором, зручними ношами та набором для надання екстреної допомоги.

Також голова обласної ради Юрій Дрозд ознайомився з роботою Гайворонського пункту базування бригад екстреної медичної допомоги. За допомогою сучасного реанімобіля його фахівці рятуватимуть життя жителів Гайворонщини.

«Людське життя – найвища цінність для нашого суспільства. Я переконаний, що відтепер медична допомога надаватиметься жителям Гайворона та навколишніх сіл набагато оперативніше. Ми прагнемо до найвищих світових стандартів, і поступово наші мрії втілюються у життя. Процес оновлення бази екстреної медичної допомоги продовжуватиметься і надалі», – наголосив голова обласної ради Юрій Дрозд.