Голову обласної ради Олександра Чорноіваненка нагороджено Подякою Кіровоградської обласної Федерації Таеквон-До

Відбулася зустріч голови обласної ради Олександра Чорноіваненка з призеркою Чемпіонату світу з Таеквон-До, кандидатом у майстри спорту Лілією Діордієвою та її тренером, президентом обласної Федерації з Таеквон-До, Ігорем Зюнзею.  Спортсменка нещодавно повернулася зі змагань з Греції, де стала бронзовою призеркою. Загалом у Лілії Діордієвої більше 100 нагород різного гатунку.  

У ході спілкування голова обласної ради Олександр Чорноіваненко привітав Лілію Діордієву з перемогами, поцікавився проблемами, з якими стикається молода спортсменка, та дізнався про її плани на майбутнє.

- Кожна перемога спортсменів – привід для гордості, адже це й перемога всієї країни, - зазначив Олександр Чорноіваненко.

У свою чергу Ігор Зюнзя висловив подяку голові обласної ради за допомогу та вклад у розвиток Таеквон-До в Україні та Кіровоградській області і вручив нагороду.

На завершення зустрічі Олександр Чорноіваненко побажав Лілії Діордієвій здоров’я,  нових перемог у спорті і в житті, наполегливості у досягненні результатів і підкоренні нових спортивних висот.

,