Ігор Степура провів лекції про Революцію Гідності для школярів Знам`янського і Кропивницького районів

21 листопада 2018 року з нагоди 5-ї річниці Революції Гідності заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура провів просвітницькі лекції у школі селища Знам’янки Другої Знам’янського району, Калинівській і Назарівській школах Кропивницького району. Під час зустрічей учні переглянули понад 350 фото-світлин про події на Київському Майдані та дізналися про причини та здобутки Революції Гідності.


Ігор Степура розповів дітям про бійця Кіровоградської сотні самооборони Майдану, героя Небесної Сотні Зураба Хурції, який в 1993-му та 2008-му роках внаслідок агресії з боку Москви, в Грузії втратив своїх рідних. Зураб особисто знав про серйозні наслідки агресії з боку Росії, а тому став протидіяти цьому вже на території України.

- Боєць Кіровоградської сотні самооборони Майдану Зураб Хурція загинув 18 лютого 2014 року на першій барикаді по вулиці Інститутській. Це один з прикладів проявленого героїзму, який я побачив, будучи активним учасником Майдану. Слід пам`ятати, що Революція Гідності виникла, як прагнення українців захистити свою гідність, права і свободи та збудувати українську самостійну соборну державу», - наголосив під час зустрічей зі школярами Ігор Степура.