Кабмін спрямував 13 мільйонів гривень на компенсацію витрат за розміщення ВПО на Кіровоградщині

13 мільйонів 188 тисяч 481 гривню з держбюджету спрямували Кіровоградській області на компенсацію витрат за розміщення внутрішньо переміщених осіб. Відповідне розпорядження № 427-р від 12 травня 2023 року ухвалив Кабінет Міністрів України.

Кошти з резервного фонду державного бюджету виділили з метою покриття витрат за вересень-грудень 2022 року.

«З метою покриття витрат за вересень-грудень 2022 року об’єктів державної, комунальної та приватної власності, у будівлях (приміщеннях) яких в умовах воєнного стану на безоплатній основі розміщувалися внутрішньо переміщені особи, виділити 219 мільйонів 759 тисяч 449 гривень», - ідеться в розпорядженні.

Обласному бюджету розподілили додаткову дотацію на компенсацію комунальним закладам, державним закладам освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, і закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних і районних рад.

Як уже повідомлялось, на підтримку Збройних Сил України та соціальне забезпечення сімей загиблих і поранених захисників з обласного бюджету додатково залучать 18 мільйонів 570 тисяч гривень.