Маловисківська громада може очолити рейтинг бюджетної прозорості

27 листопада 2018 року о 16:00 у Києві відбудеться церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року» серед українських обʼєднаних громад та міст. 

Маловисківська об’єднана територіальна громада, що на Кіровоградщині, конкуруватиме у двох номінаціях: «За відкритість бюджетної інформації в об’єднаній територіальній громаді» та «Кришталь року – об’єднана територіальна громада».

Премія «Кришталь року» та оцінка бюджетної прозорості 2018 року – це партнерська робота Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через консорціум виконавців програми USAID DOBRE, Представництва Європейського Союзу, Уряду Канади, Фонду Східна Європа, Міжнародного фонду «Відродження», громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», а також інших міжнародних організацій і їхніх партнерів. Індекс прозорості місцевих бюджетів та методологія його оцінки розроблено Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» у співпраці з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу.