Нацгвардійцям Кіровоградщини вручили обласні відзнаки «За мужність і відвагу»

У Кропивницькому відбулися заходи, присвячені 4-й річниці з Дня створення Національної гвардії України. Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко взяв участь в урочистостях, які проходили на території стрілецького батальйону НГУ, та подякував військовим за вірну службу українському народові.

Присутні вшанували пам’ять командира стрілецького батальйону Нацгвардії України підполковника Павла Сніцара, який у 2014 році загинув у ході проведення антитерористичної операції.

- Молоде покоління, що вступило в ряди Національної гвардії України, має гордитися службою у батальйоні, яким командував Павло Сніцар. Любити захищати нашу країну – приклад Павла, який мають перейняти всі громадяни, - зазначив у своєму виступі Олександр Чорноіваненко.

У ході урочистостей голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко вручили обласні відзнаки військовослужбовцям.

За особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі і незламність духу та з нагоди Дня Національної гвардії України відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу» нагороджено:

 

АРСЕНЕНКА

Сергія Сергійовича

 

-

прапорщика

ЖИЛІНСЬКОГО

Артема Сергійовича

 

-

лейтенанта

ОЛЕНІЧА

Олександра Степановича

-

старшого прапорщика