Олександр Чорноіваненко: депутатський корпус та органи місцевого самоврядування й надалі будуть підтримувати рятувальників Кіровоградщини

Про це зазначив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко під час наради з підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту у Кіровоградській області за 2018 рік, яка відбулася у сесійній залі обласної ради.

Голова обласної ради подякував особовому складу Управління ДСНС в області за професіоналізм і бездоганне виконання службового обов’язку та відзначив позитивні результати співпраці органів місцевого самоврядування з рятувальниками Кіровоградщини.

- Сміливі, здатні відгукуватися на чужу біду і не залишатися байдужим – це якості справжніх рятувальників. Адже, крім вогню, вам довелося боротися з традиційними проблемами холодного сезону. Зі свого боку зазначу, що депутатський корпус та органи місцевого самоврядування й надалі будуть підтримувати рятувальників Кіровоградщини, - наголосив Олександр Чорноіваненко.

У ході наради за підсумками показників діяльності а 2018 рік,  сумлінне та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, керівництво області відзначило кращих працівників різними нагородами, а автомобільний парк Управління ДСНС України у Кіровоградській області поповнився новими автомобілями.