Олександр Чорноіваненко: Дивотвори майстрів Кіровоградщини вражають своїм унікальним колоритом і неповторністю

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко відвідав виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Казка старого млина», яка відкрилася з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у приміщенні обласного центру народної творчості.

В експозиції презентувалися млини, виготовлені в традиційних і сучасних техніках народного мистецтва з різноманітних матеріалів: лози, дерева, сіна, глини, смоли, металу та ін. Експозиція вирізнялася своєю різноплановістю, цікавими ідеями та неординарними підходами у створенні представлених робіт.

- Дивотвори майстрів Кіровоградщини вражають своїм унікальним колоритом і неповторністю. Дякую вам за те, що незважаючи ні на що, зберегли та примножили унікальне культурне надбання нашого краю, а нині робите усе залежне задля його популяризації, - звернувся до присутніх майстрів Олександр Чорноіваненко.

У ході заходу голова обласної ради вручив дипломи учасникам виставки, після чого присутні отримали задоволення від виступу вокально-інструментального тріо «Імпреза».