Олександр Чорноіваненко: “Обласна рада в межах своїх повноважень долучиться до вирішення проблемної ситуації, що склалася навколо фестивалю “ЧУТА-ФЕСТ”

         Сьогодні голова обласної ради Олександр Чорноіваненко провів особистий прийом громадян.

         Із занепокоєнням про подальшу долю фестивалю “Чута-фест до Олександра Чорноіваненка звернулася одна із членів оргкомітету цього фестивалю, яка неодноразово порушувала клопотання перед обласною радою, обласною державною адміністрацією, місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Знам'янського району про підтримку та допомогу у проведенні фестивалю “Чута-фест” у                с. Цибулеве Знам'янського району.

         Сьогоднішнє питання стосується законності та доцільності виділення Цибулівською сільською радою земельної ділянки (2 га) жителю цього села для ведення особистого селянського господарства, адже на цьому місці вже три роки поспіль проводився зазначений фестиваль, який полюбився не тільки мешканцям Кіровоградської області, а й мешканцям навколишніх областей. Фестиваль сприяв відродженню культури рідного краю, пропагував українські цінності серед дітей та молоді.

         Перехід зазначеної земельної ділянки у приватну власність значно ускладнить, на думку заявниці, а, навіть, і зробить неможливим проведення фестивалю у майбутньому.

         Крім того, в контексті звернення порушується питання розорення прибережної захисної смуги вздовж річки Інгулець, що у с. Цибулеве, що, на думку заявниці, призвело до замулення річки, підземних джерел, а в колодязях місцевих мешканців воду забруднено нітратами. 

         Олександр Чорноіваненко запевнив члена оргкомітету фестивалю, що обласна рада в межах своїх повноважень долучиться до вирішення проблемної ситуації, що склалася навколо фестивалю  “ЧУТА-ФЕСТ”.

         Мешканка м. Кропивницький, пенсіонер, звернулася в інтересах своєї матері, з проблемним питанням щодо багаторічної бездіяльності Кальниболотської сільської ради Новоархангельського району про встановлення меж  присадибних земельних ділянок.

         Інша мешканка м. Кропивницький, пенсіонер, звернулася з приводу незаконного, на її думку, внесення змін до Статуту садівницького товариства “Радуга”, що у с. Клинці Кропивницького району,  та порушення її прав, як члена товариства, на володіння садовим будиночком.

         Також до голови обласної ради звернувся громадянин України,  переселенець із Луганської області, що зараз проживає в одному з районів Кіровоградської області, з приводу гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, передбачених Законом України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, та необхідності проведення хірургічної операції на очах внаслідок отриманої контузії.

         Інші громадяни зверталися за допомогою у вирішенні соціально-побутових проблем та з питань лікування.

         Усі звернення громадян перебуватимуть в голови обласної ради на контролі до їх вирішення.