Олександр Чорноіваненко ознайомився з роботою нової диспетчерської системи екстреної медичної допомоги

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко відвідав ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області», у якому за новою системою запрацювало центральне диспетчерське управління.

Створене центральне управління за допомогою телекомунікаційних мереж, програмних, технічних та інших засобів забезпечує прийняття викликів екстреної медичної допомоги в цілодобовому режимі. Використання цього комплексу дає можливість визначити місцезнаходження абонента за номером телефону, записувати всі розмови операторів з абонентами, фіксувати зміст викликів у центральній базі даних, проводити первинну диференціацію викликів за характеристиками ургентності, контролювати повторні виклики, знаходити найближчу вільну бригаду або декілька вільних бригад.

За кошти обласного бюджету для центрального диспетчерського управління придбано нове обладнання, а саме: навігатори, засоби зв’язку, комп’ютерна техніка, а також під’єднано автоматизовану систему управління службою та облаштовано автоматизовані робочі місця для диспетчерів.

Олександр Чорноіваненко ознайомився з роботою електронних пристроїв диспетчерів напрямку, на яких відображено карту, яка в режимі реального часу показує місце розташування кожної бригади. Також голова обласної ради обговорив із керівництвом центру екстреної медичної допомоги проблемні питання, що виникають у процесі роботи.

У подальшому в приміщенні, де будуть працювати оператори, планується проведення ремонту та перепланування.