Олександр Чорноіваненко підтримав ініціативу щодо створення обласного молодіжного центру

Цієї середи голова обласної ради Олександр Чорноіваненко провів перший цьогорічний особистий прийом громадян.  

До Олександра Чорноіваненка звернулися представники ініціативної групи об'єднань, що працюють із молоддю, з пропозицією створити спільно з Кіровоградської обласною державною адміністрацією обласний молодіжний центр Кіровоградщини, як  комунальний заклад, що буде координуючим центром для мережі відповідних закладів у районах області.

Громадяни зауважили, що молодіжний центр — це платформа, що забезпечує базові умови для створення та впровадження ініціатив молоді, сприяє залученню молодих людей до громадського життя, і, найголовніше, стимулює молодь залишатися в межах області й працювати на благо її розвитку.

Олександр Чорноіваненко підтримав пропозицію ініціативної групи, враховуючи те, що на сьогодні відсутні органи в області, які координували б  молодь, лише  - відділ відповідного профілю управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Також голова обласної ради запевнив представників зазначеної ініціативної групи, що їх звернення буде спрямовано до розгляду профільними постійними комісіями обласної ради з питань освіти та бюджету для детального вивчення даної пропозиції з урахуванням норм чинного законодавства України у цій сфері.

Під час особистого прийому знову звернулися й мешканці міста Кропивницького, які раніше вже отримували підтримку голови обласної ради Олександра Чорноіваненка у вирішенні їх питань, пов'язаних з лікуванням їх і членів їхніх сімей протягом минулого року та попередніх років.

Так, наразі вживаються заходи для всебічного медичного обстеження та подальшого лікування дитини з багатодітної родини в умовах Кіровоградської дитячої обласної лікарні; іншій громадянці дано рекомендації щодо процедури встановлення групи інвалідності  медико-соціальною  експертною  комісією.

Усі звернення громадян перебуватимуть в голови обласної ради на контролі до їх вирішення.