Олександр Чорноіваненко привітав поліцейських Кіровоградщини з професійним святом

Сьогодні відбулися урочисті заходи, присвячені четвертій річниці створення Національної поліції України, участь у яких брав голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. Також на урочистостях були присутні керівники та працівники обласного управління поліції, ветерани правоохоронних органів.

З привітаннями та найкращими побажаннями з нагоди свята виступив Олександр Чорноіваненко.

Вітаючи працівників правоохоронних органів, голова обласної ради зазначив: «У повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі та службовому обов’язку. Зі свого боку запевняю, що обласна влада підтримувала і буде підтримувати взаємовідносини з правоохоронними органами, працюючи на благо людей».

Олександр Чорноіваненко побажав працівникам поліції з честю виконувати поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку як в державі, так і в нашій області, а також миру, міцного здоров’я, оптимізму та добробуту.

За сумлінне виконання службових обов'язків, особистий вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку та з нагоди Дня Національної поліції України кращим працівникам поліції оголошено Подяки Кіровоградської обласної ради:

Миколі Васильцю - помічнику чергового ізолятора тимчасового утримання № 1 Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, старшому сержанту поліції;

Сергію Грозану - поліцейському взводу конвойної служби ізолятора тимчасового утримання № 1 Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, старшому сержанту поліції;

Олегу Козяру - оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Кропивницького районного відділення поліції Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, старшому лейтенанту поліції.

Під час заходу присутні згадали працівників поліції, які віддали життя захищаючи безпеку людей, та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. 

По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт.