Олександр Чорноіваненко: Спеціалізована медико-санітарна частина №17 служитиме територіальній громаді

До голови обласної ради звернулися місцеві жителі, голова селищної ради з проханням допомогти у вирішенні питання щодо передачі цілісного майнового комплексу державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 17» (далі - СМСЧ № 17) у власність територіальній громаді смт Смоліне.

У смт Смоліне (Маловисківський район) функціонує державний заклад СМСЧ № 17, який, у першу чергу, надавав медичні послуги працівникам ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Через відсутність належного фінансування з державного бюджету СМСЧ № 17 опинилася на межі існування. Під скорочення потрапило близько 54 осіб. Отже, потрібно було приймати терміново рішення про збереження медичного закладу в селищі, передавши його із державної форми власності до комунальної власності територіальної громади. Процес передачі затягнувся на довгих чотири роки.

Зважаючи на соціальну значимість питання, голова обласної ради неодноразово порушував клопотання про передачу цілісного майнового комплексу державного закладу СМСЧ № 17 у власність територіальній громаді смт Смоліне перед Мінекономрозвитку, Міністерством охорони здоров'я України, Кабінетом Міністрів України, Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

І ось, нарешті, Урядом прийнято рішення про передачу цілісного майнового комплексу державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 17 Міністерства охорони здоров’я України», що розміщений на земельній ділянці загальною площею 4,7386 гектара, у власність територіальної громади смт Смоліне ( розпорядження КабМіну від 30 січня 2019 р. № 38-р).

- Передача у власність територіальній громаді смт Смоліне цілісного майнового комплексу - велика перемога. Спеціалізована медико-санітарна частина №17 служитиме територіальній громаді. Смоленчани зможуть користуватися якісними медичними послугами на місці, - зазначив голова обласної ради.