Підсумки реалізації Програми підтримки місцевих органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Кіровоградській області

З метою вирішення завдань щодо забезпечення реалізації реформ на місцевому рівні, у тому числі продовження процесу децентралізації повноважень, та враховуючи недостатність коштів державного бюджету на поточне утримання апарату облдержадміністрації та її структурних підрозділів, протягом останніх трьох років діє Програма підтримки органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих та владних повноважень у Кіровоградській області.

 Завданням Програми є забезпечення зміцнення матеріально-технічної бази місцевих органів виконавчої влади області. Заходами Програми визначено:

- забезпечення стабілізації фінансово-економічного стану установ, у тому числі: погашення боргових зобов’язань щодо енергоносіїв, інших послуг та розрахунків, збереження матеріальних цінностей та майна;

- створення сучасної  ефективної матеріально-технічної бази для здійснення основних функцій місцевими органами виконавчої влади, а також їх програмне та інформаційне забезпечення.

У 2018 році з обласного бюджету виділено кошти у сумі 2598 тис.грн. У цілому за Програмою за 2016-2018 роки виділено кошті у сумі 5586,0 тис.грн.

Наразі на чергову сесію обласної ради вноситься нова Програма підтримки органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих та владних повноважень у Кіровоградській області на 2019 – 2023 роки. Забезпечення реалізації заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету в межах бюджетних призначень за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету з урахуванням вимог статті 85 Бюджетного кодексу України.