Постійна комісія обласної ради розглянула проекти рішень наступної чергової сесії

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики, у якому взяли участь заступник голови обласної ради Ігор Степура та керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Наталія Тимофієва.

За результатами обговорення, постійною комісією внесено на розгляд двадцять першої сесії Кіровоградської обласної ради декілька питань: “Про затвердження Звіту за результатами додаткової оцінки корупційних ризиків у діяльності Кіровоградської обласної ради та внесення змін до Антикорупційної програми Кіровоградської обласної ради на 2018-2020 роки”, “Про план роботи обласної ради на 2019 рік” і “Про внесення змін до рішення обласної ради від 23 червня 2017 року № 333 “Про визначення умов оплати праці” (зі змінами)”.

Крім того, депутатами розглянуто пропозицію громадянина А. Карнауха щодо перейменування Кіровоградської області на Дорошенківську та затвердження в якості гімну області української народної пісні “Ой на горі та женці жнуть”. За висновком постійної комісії, у даному випадку процедура зміни назви області визначена Законом України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, унаслідок чого, порушене питання не належить до компетенції обласної ради.