Постійна комісія обласної ради з питань власності погодила внесення змін до рішення обласної ради від 11 грудня 2018 року № 598 «Про обласний бюджет на 2019 рік»

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань власності, яке провів її голова Олександр Чудний. У засіданні взяв участь голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Депутати заслухали інформацію директора департаменту фінансів Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Шеремета стосовно необхідності затвердження змін до обсягів доходів і видатків обласного бюджету, пов’язаних з перевиконанням доходів та спрямуванням понадпланових доходів на видатки та погодили внесення змін до рішення обласної ради від 11 грудня 2018 року № 598 «Про обласний бюджет на 2019 рік».

Одночасно, членами постійної комісії розглянуто результати службового розслідування, що було проведено відповідно до розпорядження голови обласної ради від 01 березня 2019 року № 53-гр “Про службове розслідування”, зважаючи на публікацію на веб-сайті прокуратури Кіровоградської області щодо виявлення факту службової недбалості головного інженера Світловодського комунального міжміського бюро технічної інвентаризації, унаслідок чого будівлі котелень вартістю 1,4 млн. грн перейшли з комунальної власності територіальної громади м. Світловодська в приватну власність, прийнято відповідне рішення.

Крім того, на виконання рішення Кіровоградської обласної ради від 28 березня 2019 року № 648 постійною комісією погоджено Положення про контрольно-ревізійний відділ управління майном виконавчого апарату обласної ради та рекомендовано його до затвердження голові обласної ради.

Разом з тим, депутатами розглянуто низку майнових питань, погоджені та рекомендовані до затвердження Статути у новій редакції комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна психіатрична лікарня Кіровоградської обласної ради», комунального підприємства «Регіональний центр розвитку послуг», Положення Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Розглянуто показники фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, рух коштів на їх рахунках за 2018 рік.