Постійна комісія з питань власності розглянула проект обласного бюджету на 2019 рік

6 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань власності, яке провів її голова Олександр Чудний.

Депутатами розглянуто питання, що плануються до розгляду на засіданні двадцять першої сесії обласної ради, зокрема, попередньо погоджено внесення змін до рішення обласної ради від 22 грудня 2017 року № 414 “Про обласний бюджет на 2018 рік” та проект обласного бюджету на 2019 рік.

Враховуючи те, що в обласному бюджеті на 2019 рік пропонується передбачити надання комунальному підприємству “Регіональний центр розвитку послуг” фінансової підтримки у розмірі 270,0 тисяч гривень, постійною комісією рекомендовано депутатам обласної ради під час розгляду проекту рішення обласної ради “Про передачу у найм (оренду) нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області” внести до нього зміни, а саме: установити Центральноукраїнському державному педагогічному університету імені Володимира Винниченка пільгову орендну плату в розмірі 1 гривня за 1 кв. м у місяць за користування нерухомим майном, розташованим у м. Кропивницький по вул. Дворцова, 5/5.

Крім того, депутати розглянули питання відносно керівника Кіровоградської дитячої обласної лікарні й опрацювали низку майнових питань.