Привітання голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка з Днем працівників стандартизації та метрології

Шановні працівники стандартизації та метрології!

Сердечно вітаю з професійним святом! Ваші енергія та професіоналізм, спрямовані на підвищення якості та безпеки життя кожного громадянина, заслуговують на глибоку вдячність і високу шану в суспільстві. Завдяки вам вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі європейських і міжнародних вимог, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим.

Стандартизація, метрологія – це складові технічного регулювання, надійна основа для захисту прав споживачів і стабільного розвитку держави. Стандарти відіграють значну роль у міжнародній торгівлі, захисті навколишнього середовища, у вдосконаленні програм із безпеки й охорони здоров’я, покращенні якості життя та розвитку економіки. Саме від вашого внеску в розвиток галузі великою мірою залежать темпи впровадження нових технологій у промисловості, розроблення та виробництво нових і якісних видів продукції.

Бажаю вам успіхів у справах, міцного здоров'я, щастя, миру, благополуччя. Нехай кожен ваш день буде наповнений добротою, радістю й бажанням досягати все нових і нових горизонтів!

З повагою

Голова обласної ради                                   Олександр Чорноіваненко