Привітання голови обласної ради Олександра Чорноіваненка з Днем матері

Дорогі жінки, любі наші матері!

 

З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних і сімейних цінностей, традицій і звичаїв, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла та затишку, гармонії й любові у наших домівках. Упродовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.

Низький уклін і щира подяка вам, наші матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання та молитви, які допомагають нам в житті, за терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Спасибі  за підтримку, турботу та розуміння.

Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю миру і добра, щастя, довгих років життя, душевного спокою, впевненості в завтрашній день. Нехай тепло домашнього вогнища, створене лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола, повертається сторицею. Доземний уклін, дорогі матері, та щира подяка!

 

З повагою              

Голова обласної ради                             Олександр Чорноіваненко