Що з тарифом на воду?

В.о. гендиректора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Микола Романюк розповів: «Є частина тарифу, на яку ми не можемо впливати – вартість паливно-мастильних матеріалів, реагентів, електроенергії, ремонтних матеріалів, зобов’язання по кредитах Світового банку.

Інші 47 % від тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення - це заробітна плата працівникам підприємства, майже четверта частина якої – адмінперсоналу. На цю частину тарифу ми можемо і будемо впливати. Розуміючи як населення болісно реагує на підняття цін, у тому числі і на комунальні послуги, з перших днів мого призначення, розпочато програму з оптимізації роботи підприємства, яка складається з 6 основних пунктів, в тому числі і над оптимізацією адмінперсоналу».

Разом з цим, Микола Романюк прокоментував резонансні публікації у соціальних мережах та засобах масової інформації про «новий тариф», який розглядатиме НКРЕКП.

«Так, ЗМІ не помиляються. Тариф, який наразі на розгляді державного регулятора, подавався у червні 2022 року. Зазначу, що ті розрахунки приведені у відповідність до реальної собівартості води.

Але, розрахунок по тарифу міг бути меншим, ніж подали, якби була інша кадрова політика та фахове сприйняття нових економічних реалій. Наше ж завдання – подати новий тариф на 2024 рік, вже з урахуванням усіх заходів з оптимізації роботи підприємства», - розповів новий керівник ОКВП «Дніпро – Кіровоград.

«На жаль, крім кроків з оптимізації роботи, нам треба розібратися з багатомільйонними боргами, які накопичилися через те, що цілий рік підприємство не сплачувало кредит Світовому банку, який був взятий на поліпшення енергоефективності та модернізацію підприємства. В тарифі на централізоване водопостачання та водовідведення враховано кредит, але повторюю, оплати не проводилися».

Нагадаємо, 15 травня 2023 року колективу ОКВП «Дніпро-Кіровоград» представили нового керівника – Миколу Романюка.