Соціальний захист учасників АТО, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності — пріоритетний напрямок діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

На дев'ятнадцятій сесії обласної ради була прийнята у новій редакції “Обласна комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки”. Така необхідність виникла з метою підтримки постраждалих учасників Революції Гідності.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко неодноразово наголошував на необхідності підтримки постраждалих учасників Революції Гідності, налагодивши ефективну взаємодію місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з регіональними громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин. Метою Програми також є створення у суспільстві атмосфери співчуття, підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО.

Реалізація Програми здійснюватиметься за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів (обласного, міських, районних, селищних, сільських). Також передбачається залучення коштів за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.