У Кропивницькому відбулися урочистості, присвячені Дню міста

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд узяв участь в урочистостях до Дня міста Кропивницького. Святкування відбулося в будівлі Театру корифеїв сьогодні, 16 вересня.

«Шановні жителі Кропивницького! Щиро вітаю вас із 269-ю річницею від дня заснування міста! Кропивницький є батьківщиною величезної кількості неймовірних талантів, відомих у всьому світі – письменників, поетів, акторів, режисерів, вчених, інженерів та винахідників. Це місто промисловості, місто науки, театру, мистецтва та спорту. Я вірю в те, що наш Кропивницький подарує нам ще багато справжніх талантів, які прославлять його у віках. Слава Збройним Силам України, завдяки мужності яких ми можемо не боятися, що в наші домівки вдереться окупант. Давайте пам’ятати наших земляків, які жертвують життями, аби Україна навічно була вільною незалежною державою. Кропивницький був і є містом щасливих людей. Та я переконаний – все найкраще у нашого міста ще попереду», – наголосив під час виступу голова обласної ради Юрій Дрозд.

Разом із головою Кіровоградської ОВА Андрієм Райковичем Юрій Васильович вручив номінованим жителям міста та представникам трудових колективів державні та обласні відзнаки.